ˆ

Platforma Zakupowa Zamawiającego

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Platforma Zakupowa Zamawiającego

Akapit nr 1 - brak tytułu

Witamy na PLATFORMIE MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY
Gmina Lipinki Łużyckie
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę eZamawiający, która będzie podstawowym narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.
W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych Platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. Od 9.00 do 17.00 pod nr tel 22 257 22 23 lub   gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.
Wejście na platformę do zamówień publicznych z zastosowaniem przepisów ustawy Pzp poprzez link: https://lipinki-luzyckie.ezamawiajacy.pl
  1. Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie https://lipinki-luzyckie.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl.
  2. Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego: podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”.
  3. Rejestracja Wykonawcy trwa maksymalnie do 2 dni roboczych. Wykonawca wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku rejestracyjnego otrzyma informacje o możliwości przyspieszenia procedury założenia konta, wówczas należy skontaktować się pod numerem telefonu podanym w ww. potwierdzeniu.
  4.  Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu.
  5. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami może odbywać się również poprzez Platformę Zakupową.
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy Starostwa Powiatowego w Kole oraz spółka Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 49, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. ST. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000041441; REGON: 017282436; NIP: 526 25 35 153, jako właściciel Platformy Zakupowej, na której Starostwo Powiatowe prowadzi postępowania o udzielenie zamówienia publicznego działającą pod adresem: https://starostwokolskie.ezamawiajacy.pl

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Lipinki Łużyckie
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2021-04-20
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Małgorzata Reszka
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2021-04-20 16:13:23
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Tomasz Paś
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2021-04-20 16:13:26
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Tomasz Paś
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2021-04-20 16:13:26
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
958 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »